tur1
06 - 15 Nisan 2018 Balkanlar ve Avrupa Turu Balkanlar ve Avrupa Turu
Selanik – Üsküp – Belgrad – Saraybosna – Zagreb - Viyana
tur2
14 – 22 Nisan 2018 Balkanlar ve Avrupa Turu
Viyana – Zagreb – Saraybosna – Belgrad – Üsküp - Selanik

Değerli Misafirlerimiz;

9347 Belge no’lu Monre Turizm ve Organizasyon 2018 yılı planlamaları çerçevesinde bugüne kadar Turizm ve Organizasyon anlamında edindiği tecrübeleri yılın çeşitli dönemlerinde özenle planladığı tur organizasyonlarıyla pekiştirecektir.

İlk Organizasyonumuz Rotasız Seyyah adıyla bilinen gezgin ve fotoğrafçı Mehmet Genç’in katılımı ile 6 – 15 Nisan 2018 ve 14 – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecektir. Sn Genç turumuzda bulunduğu süre boyunca misafirlerimiz ile fotoğraf çekecek sohbet edecek ve gün boyunca tüm gezilere katılacaktır.

6 – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan turumuz otobüs ile başlayacak olup dönüş Viyana’dan İstanbul’a direkt uçuş ile sağlanacaktır.Rotasız Seyyah; 6 – 15 Nisan tarihleri arasındaki turun son 4 günlük kısmında yer alacaktır.

14 – 22 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan turumuz misafirlerimizin Viyana’ya İstanbul’dan direkt uçuşu ile başlayacak olup otobüs ve lokal rehberle buluşması ile otobüsle İstanbul’a kadar planlanan program dahilinde devam edecektir. Rotasız Seyyah ; 14 – 22 Nisan tarihleri arasındaki turun ilk 3 günlük kısmında yer alacaktır.

Turumuzun; benzer formatta düzenlenen otobüs turlarından en büyük farkı otobüste gece yolculuğu yapmamasıdır.. tüm konaklamalar sizler için özenle seçilmiş şehir otellerinde gerçekleşecektir. 6 – 15 Nisan turu dönüşü Viyana’dan İstanbul’a uçakla, 14 – 22 Nisan turu başlangıcı ise İstanbul’dan Viyana’ya uçakla olacaktır.

Turumuzun planlaması gereği sabah 09:00 – akşam 20:00 saatleri arası tek seferde maksimum 5 saat, bir gün içerisinde ise maksimum 8 saat otobüsle seyahat planlanmıştır.. Yol ve hava koşullarına göre değişebilecek detaylar için şimdiden siz değerli misafirlerimizden özür diliyoruz.

Turlarımıza kayıt olmak için sizler için hazırlanmış yönlendirmeleri takip edebilirsiniz. Turumuza kayıt olmak için İstanbuldaki ofisimize gelmenize gerek yoktur.. Kayıt formunu online olarak indirebilir , doldurabilir ve bize e mail veya faks ile iletebilirsiniz.. Ödemenizi kredi kartı veya banka havalesi ile size sunulan alternatifler içerisinden tamamlayabilirsiniz.
Turumuza katılımınızı diler, şimdiden tüm misafirlerimize iyi tatiller dileriz.

Saygılarımla
Mustafa Kemal Evren TEKELİ
Kurucu / Direktör